Aktuality

SOČ (Středoškolská odborná činnost) – VŠB – Krajské kolo

13. 5. 2022 | Soutěže | Mgr. Michal Kubiczek

V pondělí 9.5.2022 se na akademické půdě VŠB v Ostravě-Porubě konalo krajské kolo soutěže SOČ,

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

neboli „Středoškolská odborná činnost“, kde si žáci a žákyně z různých středních škol vyzkoušeli prezentovat svou odbornou práci, která byla úzce zaměřena na jimi vybrané téma. Naši školu na této soutěži svědomitě a s velkým zápalem reprezentoval žák Ondřej Pavelka ze třídy 8.A. Také se této školní akce zúčastnili vybraní žáci ze třídy 5.A, 7.A a několik maturantů ze třídy 8.A, pro které bylo přínosné vidět, jak taková soutěž probíhá a možná je to motivuje se také zúčastnit v příštích letech této soutěže. Součástí školní akce byla i prohlídka technické univerzity VŠB.

Ondřej dělal naší škole čest! Ve své kategorii obsadil chvályhodné nepostupové 3. místo.
Gratulujeme a děkujeme Ondřejovi za reprezentaci školy a přejeme mu další životní úspěchy!


Fotogalerie