Aktuality

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení

15. 6. 2024 | Maturity | Ing. Eva Skubidová 10×

Po úspěšných maturitách jsme minulý týden slavnostně předali maturitní vysvědčení a poslali do světa celkem 25 absolventů osmiletého studia (2016 - 2024) a 57 absolventů čtyřletého oboru (2020 - 2024) .

maturanti
maturanti

V pondělí 10. června  2024 jsme se slavnostně rozloučili s maturanty ve velkém sále Základní umělecké školy Leoše Janáčka. Kulturní program zajišťoval vyučující hudební výchovy Petr Špalek, který společně s žáky našeho gymnázia sestavil pestrý hudební doprovod.

V roli moderátorů nás slavnostní akcí provázeli kolegové Jiří Mráz a Michaela Konieczná, kteří se zhostili svého úkolu velmi profesionálně a nevyvedl je z míry ani účinkující, který se "zapomněl" v zákulisí a menší prodlevu při čekání na hudební skupinu zvládli s grácií a vtipem.

 Se svými třídami se rozloučili třídní učitelé Jana Chmielová, Petr Šupol a Tomáš Szotkowski.

Všichni žáci letošních maturitních ročníků svou "zkoušku dospělosti" zvládli úspěšně a mohli tak všichni za přítomnosti rodičů, příbuzných a známých dostat své vysněné maturitní vysvědčení.   Na závěr se absolventi naposledy společně vyfotili a rozloučili se se svými pedagogy.

Fotogalerie