Aktuality

Představujeme školu uchazečům online

22. 1. 2021 | Informační sdělení | Ing. Eva Skubidová

Ve školním roce 2021/22 přijímáme ke studiu 30 žáků do osmiletého vzdělávání a 30 žáků do čtyřletého vzdělávání.

Předností naší školy je, že studenti předposledních a posledních ročníků si volí semináře z široké nabídky a mohou tak studovat předměty, které je zajímají a které souvisí s jejich budoucím uplatněním.

Dále naše škola nabízí žákům spoustu volnočasových aktivit včetně mnoha zájmových kroužků. Řada z nich běží v době uzavření školy online formou. Naši studenti dlouhodobě obsazují přední místa v celorepublikových soutěžích v Debatní lize, prezentaci školního časopisu Cirkulárka, turnajích v bridge a dalších.

Nově jsme pro žáky zřídili školní knihovnu se studovnou, kterou pravidelně doplňujeme novými tituly. O přestávkách si mohou studenti zakoupit čerstvě připravené občerstvení ve školním bufetu a využít přilehlou moderní kavárničku pro oddech.

Prostřednictvím následujících odkazů vás srdečně zveme k online prohlídce naší školy:

Rádi vám zodpovíme dotazy ohledně studia či podání přihlášek:

  • Sekretariát p. Lýdie Nogolová: tel. 596 411 156
  • Zástupkyně ředitelky školy Ing. Eva Skubidová: skubidova@gsh.cz
  • Ředitelka školy PhDr. Hana Čížová: cizova@gsh.cz