Aktuality

Dramatický úspěch Michala z oktávy

10. 5. 2024 | Aktivity studentů | Mgr. Andrea Dospivová

Michal Balcar (8.A), Kristián Koval (8.A), Jan Bartel (6.A) a Václav Mazuch (2.B4) zamířili v dubnu do krajského kola recitační soutěže Wolkrův Prostějov. Moc jim všem děkujeme za reprezentaci školy.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dramatický úspěch Michala Balcara! Co o něm napsali? "Rval ses se vším, co v životě nenávidíš" Michal Balcar z 8.A se 7.4. účastnil krajského kola recitační soutěže Wolkrův Prostějov, kde svým přednesem textu z knihy Klub rváčů z pera Chucka Palahniuka doslova knockoutoval porotu! Umístěním ve zlatém pásmu si vybojoval postup do celostátního kola, kde se utká s ostatními o titul nejlepšího recitátora. Gratulujeme a budeme držet palce!

A my Ti, Míšo, přejeme hodně štěstí u maturitní zkoušky a děkujeme za to, že jsi na křídlech Havrana a fightclubovými pěstmi vnesl do naší recitační soutěže nevšední vítr, šířil jsi vždy dobré jméno školy a přinesl mnohým, se sebevědomím sobě vlastním, radost z mluveného slova!

A co říká na své třetí místo v recitační soutěži Wolkrův Prostějov Jan Bartel ze sexty?

„Wolkerův Prostějov jsem si, až na multifunkční halu JUVENTUSU, užil. Hlavně recitace Michala Balcara a Kristiána Kovala. Bylo dobré se setkat s dramadětmi (děti docházející do dramatických kroužků) z celého kraje."