Aktuality

Debatování

29. 4. 2021 | Škola | Cronos Admin

Když jsme v říjnu po náboru do debatního klubu vytvořily zbrusu nový, čistě ženský debatní tým...

Debatování
Debatování

Když jsme v říjnu po náboru do debatního klubu vytvořily zbrusu nový, čistě ženský debatní tým, netušily jsme, kam až to letos dotáhneme. Brzy jsme se rozkoukaly, skamarádily a z debatních sešlostí a přátelských debat se staly chvíle, na které jsme se všechny moc těšily.

S každým turnajem se naše týmová spolupráce zlepšovala a nám přibývaly body na kontě. Příjemným překvapením byla zpráva, že se Gyra 4 kvalifikovala do finále. Už to jsme braly jako obrovský úspěch. Z finálového kola si pak odnášíme čestné páté místo a navíc bronzový Debatní pohár.

Skloubit debatu s povinnostmi maturantů bylo někdy těžké, ale jsme moc rády, že jsme do toho šly a zakončily tak krásně náš poslední debatní ročník.

To bychom ale nikdy nedokázaly nebýt našeho skvělého debatního klubu! Zejména děkujeme paní profesorce Čížové a paní profesorce Dospivové za vydatné brainstormingy a pomoc s vytvářením (téměř) nevyvratitelných casů. Také děkujeme Kubovi Neužilovi, který nejen organizoval nespočet přátelských debat, ale také s námi neztrácel trpělivost a podporoval týmového ducha.

 Z celé sezony máme velkou radost a doufáme, že v příštích letech o ostatních GYRÁCH z havířovského horního gymplu ještě všichni uslyšíme.

 GYRA 4

Miriam Hýblová, Daniela Neoralová, Barbora Fedorková

A v neposlední řadě děkujeme Městu Havířov za finanční podporu, kterou nám poskytoval proplacením startovného během celého debatního ročníku.

Pro zobrazení tohoto obsahu je nutné přijmout marketingové cookies. Klepnutím na tlačítko soubory povolíte a obsah bude možné zobrazit.