Aktuality

Výsledky "HLSŠ"

15. 9. 2024 | Sport | Mgr. Petr Junek

Studenti našeho gymnázia získali v Havířovské lize středních škol hned dvě cenné trofeje: chlapci získali první místo a dívky vybojovaly druhé místo.

Sportovkyně s pohárem a diplomem

Studenti našeho gymnázia se v rámci havířovské ligy středních škol pravidelně zúčastňují sportovních klání v různých disciplínách a soutěžích, například v běhu, šplhu, plavání, silovém souboji a mnoha dalších. Ve školním roce 2023/24 se našim chlapcům podařilo celou soutěž vyhrát a naše dívky skončily na pěkném druhém místě. Město Havířov, kromě diplomu a poháru, odměňuje první tři vítězné školy v každé kategorii i finanční částkou, kterou tento rok využijeme k vylepšení naší posilovny. I když se naše škola umísťuje na předních místech pravidelně, zvláště v kategorii dívek, máme z tohoto úspěchu velkou radost a velké poděkování a uznání patří všem žákům účastnícím se těchto soutěží včetně maturantů,  kteří už  naši školu opustili.