Aktuality

Naši sportovci zahájili letošní sezónu úspěšně

12. 10. 2023 | Soutěže | Mgr. Petr Šupol 12×

Zahájení sportovní sezóny letošního školního roku je pro naši školu opět úspěšné, tým basketbalistů postoupil do krajského kola, tým basketbalistek se umístil v okresním kole na druhém místě.

vítězný tým
vítězný tým
Naše gymnázium bylo úspěsné v městském a okresním finále v basketbalu, podařilo se nám probojovat do krajského finále ve Frýdku-Místku. Během turnajů jsme nenašli přemožitele. Krajské finále se koná dne  6.11. 2023, těšíme se další souboje pod vysokými koši.
Chlapcům v týmu a panu učiteli Michálkovi děkuji za výkony a spolupráci při turnaji.

Ve čtvrtek 5.10. 2023 se uskutečnilo městské finále v kopané v Albrechticích. Obsadili jsme bohužel 5. místo.  Celý turnaj nás provázela smůla. Kromě zranění nejzkušenějšího hráče Vojty Michejdy hned v prvním utkání, se nám v úvodních dvou zápasech nedařilo střelecky.A proto jsme prohráli s Dakolem 0:2 a se SPŠ Stavební 1:3. Střeleckou mušku našli hráči až v posledním zápase s Gymnáziem Komenského, které rozdrtili 5:1.  Všem hráčům děkuji za reprezentaci a snad v příštím ročníku lepší tah na bránu.